Kuidas toetada?

Meil on hea meel, et oled leidnud tee Stardipaika.

Projektid, mida saab toetada, on nähtavad menüüs Toeta->Vaata toetust ootavaid projekte.

Kuidas saab projekti toetada?

1. Vali endale meelepärane projekt, mille õnnestumiseks soovid oma panuse anda.

2. Projekti lehel on nähtavad erinevatele toetussummadele vastavad autasud. Kliki Sinu jaoks sobival toetussummal/autasul. Projekti tutvustava video või pildi kõrvale lahtrisse “Toetus” ilmub vastav toetussumma. Kui Sa soovid toetada autasu algsummast suurema summaga, saad toetuse suurust käsitsi vastavas lahtris muuta. Miinimum toetussumma Stardipaigas on üldjuhul 5 eurot, kui projekti avaldaja ei ole soovinud teisiti.

3. Kui sobiv toetussumma kirjas, kliki roosakal nupul “ANNA ENDA PANUS“.

4. Edasi suunatakse Sind järgmisele lehele, kus on kirjas Sinu kui toetaja andmed, näed valitud toetuse andmeid ning saad valida enda jaoks sobiva makseviisi.

  • Toetaja andmed. Kui Sa ei ole veel Stardipaiga lehele sisse loginud, palun sisesta enda andmed või kasuta sisselogimiseks Facebooki või Google kontot. Kui Sa ei soovi, et Sinu kui toetaja andmed avaldatakse stardipaik.ee lehel, tee palun “linnuke” vastavasse lahtrisse.
  • Toetan Stardipaik MTÜ-d. Saad valida, kas lisad valitud projekti toetusele ka toetuse MTÜ-le Stardipaik.
  • Sinu toetus. Siin näed enda valitud toetus(t)e andmeid.
  • Makseviisidest saad valida, kas Sinu jaoks sobib pangaülekanne, tasumine pangalingiga (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danske Bank, Krediidipank) või PayPal ülekanne.

5. Kui oled sisse loginud või sisestanud enda andmed, veendunud oma toetuse vastavuses Sinu soovitule ning valinud enda jaoks sobiva makseviisi, tuleb toetuse edastamiseks klikkida “LISA TOETUS“. Eelnevalt palume ka lugeda ja nõustuda kasutustingimustega ning teha selle kohta märge vastavast lahtrisse.

6. Kui valid makseviisiks pangakülekande, kuvatakse Sulle järgmisel lehel Stardipaiga pangakonto andmed, kuhu palume Sul ülekanne teha. Kui soovisid tasuda pangalingiga, suunatakse Sind edasi Sinu valitud internetipanka ning PayPal makse puhul vastavasse keskkonda ülekannet kinnitama. Sinu toetuse kohta saabub Sinu e-posti ka arve.

7.  Kui Sinu toetus on meile kohale jõudnud, saadame selle kohta kinnituse e-mailile. Palun arvesta, et pangaülekande puhul võib sõltuvalt ülekande tegemise ajast see laekuda alles järgmisel tööpäeval. Kõik toetused kuvatakse projekti juures kogutud toetusena alles siis, kui nende eest on meile laekumine toimunud.

8. Sinu toetuse kanname projekti algatajale üle pärast projekti lõppu, juhul kui projekt osutub edukaks ja kogub lõpptähtajaks 100% või enam soovitud toetussummast. Kui projekt ei kogu soovitud toetussummat, tagastab Stardipaik Sulle 100% toetuse, mille tegid projektile. MTÜ-le Stardipaik tehtud toetust kasutame Stardipaiga eesmärkide täitmiseks (peamiselt platvormi arendamine ja teabe levitamine) ning see antud juhul tagastamisele ei kuulu.

Kui Sul on küsimusi, palun võta meiega ühendust.

Aitäh, et toetad sporti!

Lisa kommentaar

Stardipaik.ee leht on kolinud uuele platvormile. Külasta meid www.stardipaik.ee/uus.