Siit leiate info selle kohta, mis on küpsised (inglise keeles cookies) ning millist tüüpi küpsiseid Stardipaik.ee veebilehtedel kasutatakse.

Mis on küpsised?Küpsis on väike tekstilõik, mille Stardipaik.ee veebileht lisab su arvutisse (või muusse seadmesse) veebilehitseja kaudu siis, kui sa veebilehte külastad. Küpsised võimaldavad veebilehel su arvuti või seadme ära tunda ning meelde jätta. Selle tulemusel on su arvutil veebilehte mugavam ja lihtsam laadida. Iga kord, kui sa külastad Stardipaik.ee veebilehte, saadab veebilehitseja selle faili veebilehe serverisse.Millist tüüpi küpsiseid Stardipaik.ee veebilehtedel kasutatakse?• Seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust.
• Püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel.
• Kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad Stardipaik.ee partnerite veebilehed, mis on lisatud või lingitud meie veebilehtedele. Nende küpsiste tekkimist Stardipaik.ee ei kontrolli, seega nende küpsiste kohta saad infot kolmandate osapoolte käest.

Milleks kasutame küpsiseid ja millist teavet Stardipaik.ee kogub?

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada vastavalt sinu soovidele ja harjumustele. Näiteks kasutame neid sisu soovitamiseks, sisselogimise hõlbustamiseks ja kliendi andmete kaitsmiseks. Küpsiseid kasutatakse ka külastajate loendamiseks ning nende kasutusharjumuste fikseerimiseks.

Kas küpsiste lubamisega võivad lekkida isikuandmed?

Küpsiste kasutamise lubamisega ei anna sa nõusolekut oma isikuandmete kasutamiseks.

Kas küpsiste kasutamist saab keelata?

Jah, veebilehitsejal on võimalik keelata küpsiste kasutamine. Täpsemad juhised leiad siit:

Mozilla Firefox

Google Chrome

Internet Explorer 9, 10, 11

Internet Explorer 7 ja 8

Safari