Meil on hea meel, et oled leidnud tee Stardipaik.ee-ni

Projektid, mida saab toetada, on nähtavad menüüs Toeta->Toetust ootavad projektid.

Kuidas saab projekti toetada?

1. Vali endale meelepärane projekt, mille õnnestumiseks soovid oma panuse anda.

2. Projekti lehel, projekti tutvustava video/pildi kõrval on lahter “Sisesta toetussumma eurodes või vali auhind loetelust.” Auhinnad on nähtavad allpool, projekti kirjelduse kõrval lehe paremal äärel. Kliki Sinu jaoks sobival toetussummal/auhinnal.

3. Kui soovid projekti toetada auhindade valikust erineva summaga, sisesta summa käsitsi ja kliki rohelisel nupul “Toeta projekti“. Miinimum toetussumma Stardipaigas on üldjuhul 5 eurot, kui projekti avaldajaga ei ole kokku lepitud teisiti.

4. Edasi suunatakse Sind järgmisele lehele, kus on kirjas Sinu kui toetaja andmed, näed valitud toetuse andmeid ning saad valida enda jaoks sobiva makseviisi.

  • Toetaja andmed. Kui Sa ei ole veel Stardipaiga lehele sisse loginud, palun sisesta enda andmed või kasuta sisselogimiseks Facebooki või Google kontot.
  • Toetan Stardipaik MTÜ-d. Saad valida, kas lisad valitud projekti toetusele ka toetuse MTÜ-le Stardipaik.
  • Sinu toetus. Siin näed enda valitud toetus(t)e andmeid.
  • Makseviisidest saad valida, kas Sinu jaoks sobib tasumine pangalingiga (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danske Bank, PocoPay, Krediidipank), krediitkaardiga või PayPal ülekanne.

5. Kui oled sisse loginud või sisestanud enda andmed, veendunud oma toetuse vastavuses Sinu soovitule ning valinud enda jaoks sobiva makseviisi, tuleb toetuse edastamiseks klikkida “Lisa toetus“. Eelnevalt palume ka lugeda ja nõustuda kasutustingimustega ning teha selle kohta märge vastavast lahtrisse.

6. Kui soovisid tasuda pangalingiga, suunatakse Sind edasi Sinu valitud internetipanka, krediitkaardi makse puhul kaardi andmeid sisestama ning PayPal makse puhul vastavasse keskkonda ülekannet kinnitama. Sinu toetuse kohta saabub Sinu e-posti ka arve.

7.  Kui Sinu toetus on meile kohale jõudnud, saadame selle kohta kinnituse e-mailile. Kõik toetused kuvatakse projekti juures kogutud toetusena alles siis, kui nende eest on meile laekumine toimunud.

8. Sinu toetuse kanname projekti algatajale üle pärast projekti lõppu, juhul kui projekt osutub edukaks ja kogub lõpptähtajaks 100% või enam soovitud toetussummast. Kui projekt ei kogu soovitud toetussummat, tagastab Stardipaik Sulle 100% toetuse, mille tegid projektile. MTÜ-le Stardipaik tehtud toetust kasutame Stardipaiga eesmärkide täitmiseks (peamiselt platvormi arendamine ja teabe levitamine) ning see antud juhul tagastamisele ei kuulu.

Kui Sul on küsimusi, palun võta meiega ühendust.

Aitäh, et toetad sporti!