Kas mul on vaja projekti jaoks videot?

Kuigi see ei ole projekti heakskiitmiseks või eduks alati peamine, soovitame projekti omanikel olla julged, innovaatilised ja loovad oma projektide tutvustamisel ja turundamisel. Uuringud on näidanud, et lühike video on üks parimaid vahendeid, mis aitab võimalike toetajate tähelepanu tõmmata – seega, videost on kindlasti abi!

Millises formaadis peab mu video olema?

Kui Sa oled video loonud ja postitanud selle kas YouTube või Vimeo lehele, piisab meile selle lingist.

Kas ma saan algatada korraga mitu projekti?

Jah, see on võimalik. Siiski me soovitame keskenduda ühele projektile korraga, et panustada maksimaalselt oma projekti turundamisse ning vältida olukorda, et toetajatel tekib segadus, millist projekti ja eesmärki Sa parasjagu promod.

Kas ma võin ühe projekti jagada mitmeks väiksemaks projektiks?

Miks ka mitte! Pea siiski silmas, et igal projektil peab olema kindel eesmärk ja tähtaeg. Kui Sul on konkreetne rida eesmärke, võib olla hea mõte mainida seda oma projekti kirjelduses, et asjast huvitatud toetajad saaksid Su tegemisi jälgida ja võimalusel ka järgmist etappi toetada.

Kas te haldate projekte omaniku eest?

Teatud tingimusel võime aidata teha Sinu projektile turunduskampaania. Kui see teenus pakub Sulle huvi, võta meiega ühendust, et sel teemal edasi arutada.

Kui kauaks jääb projekt Stardipaika?

Kui ei ole juriidilist põhjust Sinu projekti eemaldamiseks, jääb selle info veebilehele seni kuni see töötab. Me kasutame seda infot statistika jaoks ning võime seda aeg-ajalt näidata ka eduka projektina reklaami eesmärgil.

Kas teil on Stardipaiga logo, mida saab kasutada?

Jah, võta meiega ühendust ja saadame selle Sulle.

Kas ma saan oma projekti uuesti esitada, kui rahakogumine ebaõnnestub?

Muidugi! Me soovime, et Sinu projekt koguks soovitud rahastuse ja õnnestuks täielikult. Soovitame Sul üle vaadata oma eelmise katse, et näha, kas selles võiks teha muudatusi või täiendusi, mis tagaksid projekti edu. Kui Sa soovid abi oma projekti koostamisel või turundamisel, palun võta meiega ühendust.

Soovid lisainfot?

Kui Sul tekkis veel küsimusi, palun kirjuta meile tere @ stardipaik.ee.

Arutame läbi ja leiame koos lahendused.