Mis on Stardipaik?

Stardipaik on ühisrahastusplatvorm, mis annab Sulle võimaluse leida oma spordiga seotud projektile rahastus.

Väärtustame tervislikku ja sportlikku elustiili ning soovime, et rohkem sportlikke unistusi saaks teoks. Selleks pakume keskkonda, kus oma spordiga seotud unistustest (nimetame neid asjalikult “projektideks”) laiemale avalikkusele teada anda ja nende projektide teostamiseks toetust koguda.

Stardipaiga portaali haldab Stardipaik Crowdfunding MTÜ.

Kellele on Stardipaik mõeldud?

Kõigile spordisõpradele! Oled harrastaja või tippsportlane, kes soovib oma spordiga seotud projektile toetajaid leida või asjaarmastaja, kes soovib sellisele projekti õnnestumisele kaasa aidata – Stardipaik on selleks sobiv keskkond.

Miks just Stardipaik?

Ühisrahastus on maailmas järjest enam populaarsust koguv rahastusviis. Eestis on edukalt käivitunud loovate projektide toetamine Hooandja kaudu ning kinnisvarainvesteeringute ühisrahastusplatvorm CrowdEstate. Leiame, et ka spordiga seotud projektid väärivad oma ruumi ning võimalust leida ühisrahastuse abil toetust unistuste täitumiseks.

Ühisrahastuse abil on võimalik sportlastel ja spordiga seotud projektidel jõuda senisest laiema toetajate ringini. Ühisrahastuse kaudu saavad kõik spordisõbrad osaleda spordi edendamises, toetades just endale meelepäraseid projekte enda jaoks sobiva summaga.

Kust sai Stardipaik alguse?

Stardipaiga idee alguseks saab lugeda 2014. aasta kevadet. Olles pidevalt jälginud Eesti spordis toimuvat, tekkis Kristjanil ja Kristelil mõte luua ühisrahastusplatvorm, mis annaks kõigile inimestele võimaluse toetada enda lemmiksportlasi ja -spordialasid. Aega läks, aga asja sai: stardipaik.ee platvorm “avas uksed” 2014. aasta detsembris.